ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

هلدینگ فولاد متیل

چهارشنبه, ۱۱ / اسفند / ۱۴۰۰ هلدینگ فولاد متیل

هلدینگ فولاد متیل یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های داخلی فعال در دنیای تولید محصولات فولادی است که تعداد قابل‌توجهی از کارخانه‌های فولادسازی را در خود جای داده است. این هلدینگ پس از سی‌سال تجربه، در حال حاضر سهم بزرگی در فولادسازی داخلی دارد. با ما همراه باشید تا به معرفی کلی این مجموعه بپردازیم.

دربارهٔ هلدینگ فولاد متیل

این مجموعه اولین قدم‌های خود در دنیای فولاد را در سال 1370 برداشت و با این حساب، بیش از سی‌سال است که در این زمینه فعال است. کارخانه‌ها و خطوط تولیدی که توسط این هلدینگ مدیریت می‌شوند، هرکدام در بازه‌های زمانی متفاوتی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، موقعیت جغرافیایی خاص خود را دارند و به‌منظور تولید محصول خاصی به کار گرفته می‌شوند.

جالب است بدانید که علاوه بر واحدهای تولیدی، بخش مهمی از این مجموعه را بندرهای خشک و انبارهای جداسازی محصولات تشکیل می‌دهند که نقش کلیدی‌ای در ایجاد سبدهایی یکپارچه از محصولات این هلدینگ عظیم دارند. گفتنی است که اجرای پروژه‌های کوچک و بزرگ صنعتی و ارائهٔ بازهٔ وسیعی از خدمات مرتبط با دنیای فولاد، بخش دیگری از فعالیت‌های این مجموعه است.

کارخانه‌ها

همان‌طور که در بخش قبلی هم به شکل کلی اشاره کردیم، این مجموعه دارای کارخانه‌های گوناگونی است که هرکدام برای فرایند خاصی به کار گرفته می‌شوند؛ در این بخش، به معرفی موردی آن‌ها می‌پردازیم.

تولیدات

اگر بخواهیم دربارهٔ تولیدات هلدینگ متیل به شکل جزئی صحبت کنیم، بدون شک باید مقالات زیادی را به این موضوع اختصاص دهیم، چراکه این مجموعه دارای نهادهای ساخت گوناگونی است که هرکدام در کار خود به شکل گسترده فعال هستند. در این بخش، صرفاً تلاش می‌کنیم تا وظایف و کلیت اهداف این مجموعه را برشماریم و از بیان جزئیات صرف‌نظر کنیم.

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد