ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

گروه صنعتی سپاهان

دوشنبه, ۹ / اسفند / ۱۴۰۰ گروه صنعتی سپاهان

گروه صنعتی سپاهان یکی از قدیمی‌ترین واحدهای تولید فولاد در استان اصفهان و کل کشور به‌حساب می‌آید که به شکل گسترده، بر روی ساخت انواع لوله و پروفیل فولادی تمرکز کرده است. در ادامه تلاش می‌کنیم تا این مجموعه را به شکل مختصر معرفی کنیم.

دربارهٔ گروه صنعتی سپاهان

این مجموعه در سال 1352 آغاز به کار کرده است و همچنان، یعنی پس از 50 سال، فعالیت خود را در این عرصه با جدیت دنبال می‌کند. این مجموعه در زمینی با یک زیربنای 55 هزارمتری و مساحت کلی بیش از 1 میلیون مترمربع مستقر شده است و ظرفیت اسمی سالیانهٔ آن 420 هزار تن است. این مجموعه در کنار کادری از متخصصان عرصهٔ فولاد، دستگاه‌ها و تجهیزات مدرنی را هم به کار گرفته که تأثیر چشمگیری در تولید محصولات نهایی باکیفیت خواهند داشت.

زیرساخت‌ها

این مجموعه از سه واحد صنعتی کلی تشکیل شده است که هرکدام دارای خطوط تولید مخصوص به خود هستند و سهم بزرگی در ظرفیت نهایی سالیانهٔ آن دارند. این سه واحد به شرح زیر هستند:

در زمینی به مساحت 15 هزار متر واقع شده است و 200 نفر پرسنل را در خود جای داده. این مجموعه برای برش انواع ورق فولادی، ساخت قفسه‌های فلزی و بهره‌برداری از انواع پروفیل به کار گرفته می‌شود.

این بخش از کارخانه در سال 1372 آغاز به کار کرده است و نقش مهمی در تولید سازه‌های فلزی مخصوص راه‌آهن دارد. تعداد کادر این واحد صنعتی در حدود 40 نفر است و موقعیت آن نیز در استان اصفهان می‌باشد.

این مجموعه به شکل اختصاصی برای ساخت انواع لوله‌های پایه به کار گرفته می‌شود که پس از آن در تولید لوله‌های دقیق و فوق دقیق کاربرد فراوانی دارند. محصولات نهایی این مجموعه در صنایع خودروسازی کاربرد فراوانی دارند.

محصولات

محصولات این مجموعه به‌طورکلی شامل انواع لوله و پروفیل فولادی می‌شود که هرکدام برای به‌کارگیری در پروژهٔ صنعتی خاصی تولید می‌شوند. البته محصولات دیگری هم نظیر انواع ورق، در سبد این مجموعه دیده می‌شود. تولیدات نهاد صنعتی موردبحث ما به شکل مورد شامل موارد زیر می‌شود:

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد