ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

گروه صنعتی شکفته

دوشنبه, ۹ / اسفند / ۱۴۰۰ گروه صنعتی شکفته

گروه صنعتی شکفته تولیدکننده و تأمین‌کننده‌ای قابل‌توجه در دنیای فولادسازی کشور است و بازهٔ متنوعی از مقاطع فلزی را هم در سبد خود قرار داده. گفتنی است که این مجموعهٔ صنعتی بنا به قولی، از سال 1330 در دنیای فولادسازی فعال بوده و براین‌اساس، یکی از قدیمی‌ترین نهادهای تولیدی داخلی به‌حساب می‌آید. در ادامه، تلاش می‌کنیم تا این مجموعه را به شکل مختصر اما کاربردی معرفی کنیم.

دربارهٔ گروه صنعتی شکفته

همان‌طور که در مقدمه هم بیان کردیم، اولین فعالیت‌های این مجموعه، البته در ابعاد بسیار کوچک‌تر، در سال 1330 رقم خورده است. باید به این مسئله توجه داشته باشید که این نهاد صنعتی از آن زمان تاکنون، فراز و نشیب‌های گوناگونی را پشت سر گذاشته است و در حال حاضر، به‌عنوان یک هلدینگ مطرح شناخته می‌شود که تعدادی خط تولید کوچک و بزرگ را در خود جای‌داده است.

خطوط تولید متعدد این مجموعه در موقعیت‌های گوناگونی قرار دارند اما بخشی مهمی از این هلدینگ، در شهر صنعتی توس استان خراسان رضوی قرار دارد. کارخانه‌های تحت نظارت این مجموعه شامل موارد زیر می‌شود:

محصولات

خطوط تولید گوناگونی که به این مجموعه تعلق دارند، در تولید بازهٔ وسیعی از محصولات فولادی تأثیرگذار هستند که بخشی از آن‌ها در بازارهای داخلی به فروش می‌روند و بخشی دیگر هم برای مصرف‌کنندگان بالقوهٔ خارجی ارسال خواهند شد.

خالی‌ازلطف نیست اگر پیش از معرفی مقاطع این مجموعه، این مسئله را هم بدانید که گروه صنعتی شکفته علاوه بر تولید محصولات فولادی، خدمات دیگری را هم در این عرصه انجام می‌دهد که موارد زیر، بخشی از آن‌ها هستند:

محصولات تولیدشده در این مجموعه نیز شامل موارد زیر می‌شود که هرکدام از نظر ابعاد، ضخامت و سایز دارای ویژگی‌های متنوعی است:

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد