ورود / ثبت نام Instagram
74486 021 با ما تماس بگیرید
صفحه نخستکارخانه تولید کننده فولاد و آهن

جهان پروفیل پارس

یکشنبه, ۸ / اسفند / ۱۴۰۰ جهان پروفیل پارس

جهان پروفیل پارس یکی از تولیدکنندگان مشهور داخلی است که در ساخت انواع قوطی و لوله صنعتی حرفی برای گفتن دارد. این مجموعه به مدد خط تولید قدرتمند خود، محصولات گوناگونی را روانهٔ بازار می‌کند که از نظر کیفیت نیز دارای استانداردهای مطرح دنیا هستند و همین مسئله، تأثیر زیادی در افزایش شهرت و اعتبار آن داشته است. در این مقاله تلاش می‌کنیم تا این مجموعه را معرفی کنیم و تولیدات آن را از نظر بگذرانیم.

دربارهٔ جهان پروفیل پارس

شرکت سهامی خاص جهان پروفیل پارس، حدود 40 سال پیش، یعنی در سال 1361 فعالیت خود را در دنیای محصولات فولادی و آهن‌آلات آغاز کرد. این مجموعه در زمینی با مساحت 10 هکتار قرار گرفته است و ظرفیت اسمی آن برابر با 476 هزار تن در سال است. محصولاتی مانند لوله، قوطی و پروفیل، بخش قابل‌توجهی از تولیدات آن را تشکیل می‌دهد و در این زمینه، یکی از بزرگ‌ترین‌های داخلی به‌حساب می‌آید.

رعایت استانداردهای بین‌المللی و دقت بالا در ساخت انواع محصولات این مجموعه باعث شده که کیفیت تولیدات این واحد در طول فعالیت بلندمدت آن کاهش پیدا نکند و همین مسئله، زمینه‌ساز دریافت گواهی‌نامه‌ها و تقدیرنامه‌های خارجی و داخلی گوناگونی برای جهان پروفیل شده است.

محصولات

باتوجه‌به ظرفیت اسمی سالیانهٔ این مجموعه به بیش از 400 هزار تن است، باید در نظر داشته باشید که خروجی‌های خطوط تولید آن شامل مقاطعی با مدل‌ها، ابعاد و دسته‌بندی‌های گوناگونی می‌شود که بدون شک بررسی کردن آن‌ها در این مقاله امکان‌پذیر نیست. پس ما صرفاً تلاش می‌کنیم تا آن‌ها را به شکل کلی و مختصر معرفی کنیم.

بر اساس استاندارد DIN 2394 تولید می‌شوند و دارای ابعاد بسیار متنوعی هستند. گروه از این محصولات که با نام صنعتی شناخته می‌شوند، دارای ابعاد بالایی هستند و گروه دیگری نیز که عنوان داربستی دارند، برای ساخت سازه‌های فولادی موقت نظیر داربست کاربرد زیادی دارند.

این گروه از محصولات که به شکل مربع و مستطیل‌شکل تولید می‌شوند، بر اساس استاندارد DIN 2395 عرضه می‌شوند و کاربرد فراوانی در پروژه‌های ساختمانی دارند.

پروفیل‌های درب و پنجره معمولاً بر اساس مؤلفه‌های ابعادی گوناگون تنظیم می‌شوند و با یک شمارهٔ خاص نظیر 4591، شناخته می‌شوند. گفتنی است که در این مجموعه، گروه برجسته‌ای از این مقاطع تولید می‌شود که هرکدام دارای کاربرد مخصوص به خود هستند.

این گروه از محصولات مجموعه موردبحث ما در سه دستهٔ کلی Z، نبشی و چارچوب درب به بازار عرضه می‌شوند و از نظر ابعاد نیز دارای انواع متنوعی هستند.

کارخانه
مشاوره رایگان
پر کردن تمام فیلد ها اجباری می باشد